Зустріч Білоруських колег

28 листопада 2014

Зустріч білоруських колег

5 листопада до лісників Чернігівщини завітала група директорів лісгоспів із Гомельського державного виробничого лісогосподарського об'єднання. Білоруських колег за традицією зустрічали на кордоні у Ріпкинському районі біля павільйону "Лісовичок".

Першими приймали гостей колектив Горбачівського лісництва Остерського держлісгоспу на чолі з начальником Чернігівського ОУЛМГ Андрієм Пивовар, головою профспілки Андрієм Райчинцем , головним лісничим Юрієм Пономаренком, директором ДП "Остерського лісового господарства" Юрієм Кравчуком та директором Остерського військового лісгоспу Валентином Судаком. За українськими традиціями вони продемонстрували свою гостинність, вручили гомельчанам український хліб-сіль на вишитому рушнику і запросили оглянути тепличне господарство.

 

 Тут вирощують сіянці, саджанці та декоративний посадковий матеріал. Обидва місцевих директори детально розповіли про ведення тепличного господарства та розсадника на підприємстві.

         Білоруси пройшли екологічною стежкою, проїхалися новозбудованою лісовою дорогою від Горбачівського лісництва до Придеснянського, протяжність якої 5,6 км. Гостям дуже сподобалось, що чернігівські колеги будують такі якісні лісові шляхи за власні кошти.

Також білоруські колеги відвідали дендропарк Дружби, що був закладений учасниками Міжнародного форуму керівників лісівничих профспілок, який проходив на Чернігівщині у 2013 році. Гомельчани також внесли частину своєї праці у дендропарк, посадивщи 20 екземплярів деревних рослин. серед них присутні сосна звичайна, модрина європейська, види туї та ялівцю, дуб червоний, граб звичайний, в'яз шорсткий, горіх грецький, ліщина ведмежа, тополя біла та чорна, шовковиця чорна, калина звичайна, пухироплідник калинолистий, бузок звичайний , хеномелес японський.

Гості та колектив Остерського держлісгоспу залишились задоволеними, обмінявшись досвідом, за обідом усі ділились враженнями.