З Днем працівника лісу!

12 вересня 2018

Шановні працівники та ветерани лісового господарства.

В цей святковий осінній день прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

     День працівників лісу, це професійне свято відзначать не тільки фахівці лісового господарства, лісової охорони, лісозаготівельних, деревообробних підприємств, але і всі ті, хто з любов’ю і повагою ставиться до лісу. Багатотисячний колектив лісівників України – це люди, що працюють за покликом серця!  Це професіонали, що в складних, екстремальних умовах зберігають і примножують лісові багатства України, невтомною працею створюють десятки тисяч гектарів нових лісів, мужньо протистоять лісовим пожежам, захищають лісові масиви від шкідників, хвороб та лісокрадів. Загальна площа лісового фонду України становить – 10,4 млн.га, із яких вкритих лісовою рослинністю – 9,6 млн.га. За 50 років площа лісів зросла на 21%, а запас деревини зріс майже у три рази. Завдяки невтомній праці і зусиллям працівників ДП «Остерський лісгосп» ведеться великий обсяг робіт по створенню і відновленню лісових насаджень, зберігаються кращі породи дерев, раціонально використовуються природні ресурси. Лісгосп найбільший платник податків і інших платежів до районного бюджету та бюджетів громад.

      Відмічаючи високоефективну роботу кращих працівників галузі, їх особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, охорону та відтворення лісових багатств України та з нагоди Дня працівника лісу нагороджено нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства» Державного агентства лісових ресурсів України - Жилу Олександра Миколайовича, інженера охорони та захисту лісу ДП «Остерський лісгосп». Почесною грамотою Державного агентства лісового господарства України нагороджено - Скопця Петра Петровича, старшого майстра лісу Косачівського лісництва. Оголошено подяку Голови Державного агентства лісового господарства України - Пінчуку Володимиру Івановичу, старшому майстру базисного розсадника Горбачівського лісництва. Нагороджено Почесною грамотою Чернігівської обласної ради – Падія Андрія Григоровича, лісничого Горбачівського лісництва. Оголошено подяку начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства та Голови обкому профспілки працівників лісового господарства - Степанцю Василю Васильовичу, старшому майстру лісу Косачівського лісництва.

    Велике спасибі вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Вітаю працівників ДП “Остерський лісгосп” та всіх лісоводів і ветеранів лісового господарства із святом. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя в особистому житті, добробуту, успіхів у праці, миру, вдячності, любові і щирості від друзів, рідних і близьких.

З повагою директор ДП «Остерський лісгосп»

Григорій Шульга.