БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З ВОГНЕМ В ЛІСІ !

27 серпня 2019

На більшості території України очікується найвищий рівень пожежної небезпеки в лісах. Основною причиною виникнення лісових пожеж є порушення громадянами вимог «Правил пожежної безпеки в лісах України». Проводити відпочинок необхідно в місцях спеціально створених  для відпочинку населення, на рекреаційних пунктах. Категорично забороняється спалювання сухої трав’янистої рослинності та стерні в пожежонебезпечний період. 24 серпня 2019 року поблизу заповідної території «Псьолів острів» було виявлено підпал сухої трави, але завдяки тому, що своєчасно був виявлений підпал та злагодженій роботі працівників Державної лісової охорони ДП «Остерський лісгосп», пожежників ДПРП-7 вдалося загасити загоряння сухої трави та зберегти мальовничу природу заповідної території.

         Порушення вимог пожежної безпеки у лісах тягне за собою накладання штрафу на громадян до 170 грн., а на посадових осіб до 200 грн.. Ті самі дії вчинені в межах території та об’єктів природно-заповідного фонду тягнуть за собою накладення штрафу на громадян до 340 грн. і посадових осіб до 1700 грн., а в випадках виникнення лісової пожежі - кримінальну відповідальність.

         Громадяни  при виявленні лісової пожежі повинні відразу ж прийняти всі заходи по її  ліквідації  та повідомити про неї  черговому ДП «Остерський лісгосп»  (098-208-28-90, 050-953-78-65), пожежну охорону (101), працівників поліції (102).

 

Громадяни! Будьте обережні з вогнем в лісі та поблизу нього!