Спартакіада 2018

31 липня 2018

                    20 липня 2018 року спортсмени-аматори всіх 12 держлісгоспів Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства брали участь у спортивних змаганнях “Спартакіада 2018”.

                    Чернігівська “Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту” гостинно надала свої спортивні майданчики та зали для проведення змагань по 8 видах спорту волейболу, міні-футболу, шашках, настільному тенісу, стрільбі з пневматичної гвинтівки, розпилюванні колоди, метанню сокири та перетягування канату.

                    Команду ДП “Остерське лісове господарство” представляли 17 спортсменів-аматорів – працівники всіх структурних підрозділів нашого підприємства. Дружна команда острян об”єднала в своїх рядах трактористів і водіїв, майстрів лісу та помічників лісничих, спеціалістів адміністрації лісгоспу та лісничих.

                    В напруженій боротьбі наші хлопці завоювали 7 командне місце, а в окремих видах були і яскраві перемоги:

вибороли 3 місце, кубок та Грамоту з перетягування каната.

                    За багаторічною традицією кожного року проводяться міжнародні Спартакіади  лісівників Чернігівської та Гомельської областей.

                    Тож побажаєм переможцям та призерам Чернігівської “Спартакіади 2018” вдалих стартів та перемог на спортивних майданчиках лісівників Білорусії – Гомельського державного виробничо-господарського об”єднання.