Профспілкова конференція ДП "Остерський лісгосп"

01 березня 2019

    20 лютого в адміністративній будівлі ДП «Остерське лісове господарство» відбулась профспілкова конференція підприємства. У роботі конференції взяли участь заступник начальника управління обласного управління лісового і мисливського господарства Володимир Єленич, голова обласного профспілкового комітету лісівників Наталія Кудасевич, делегати від всіх лісництв лісгоспу.

    Директор підприємства Григорій Шульга  доповів про підсумки роботи лісгоспу за минулий рік. На підприємстві, на протязі, всього 2018 року, велась робота по технічному переозброєнню лісопереробного виробництва шляхом впровадження нового сучасного обладнання та прогресивної технології лісопереробки. Було введено в експлуатацію лінію по виробництву обрізних пиломатеріалів та заготовок, що дасть можливість в 1.5 рази збільшити об’єми власної переробки ЛМК. В галузі охорони праці  було розроблено та затверджено « Комплексні заходи поліпшення безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2018 рік. 17 працівників лісгоспу брали участь у спортивних змаганнях» «Спартакіада 2018». Серед 12 лісгоспів  ДП «Остерське лісове господарство» вибороло 7 місце, а в таких видах спорту як – перетягування канату – 3, настільний теніс – 2, а в стрільбі з пневматичної гвинтівки лісничий Остерського лісництва Шокун О.В. – був першим. Він же зайняв  друге місце на міжнародній спартакіаді лісівників Чернігівської та Гомельської областей, в цьому виді змагання. Також директор подякував всім працівникам лісгоспу за плідну та злагоджену працю.

    Голова ППО Григорій Падій доповів про соціальний захист працюючих на підприємстві, наголосивши, що ефективна робота колективу дозволила повністю виконати всі умови колективного договору, а також оздоровити 33 дитини працівників лісгоспу на мальовничій Івано-Франківщині. Ветеранам лісового господарства, пенсіонерам лісгоспу з нагоди свята – Дня працівників лісу було виплачено грошові нагороди.

     Було підведено підсумки змагань структурних підрозділів лісгоспу за 2018 рік: перше місце  виборов колектив Придеснянського лісництва, друге – Горбачівського лісництва, третє – Косачівського лісництва.

    Підсумки конференції підвели делегати від лісництв та виробничих підрозділів, які рекомендували визнати роботу профспілкового комітету задовільною. Та схвально оцінили роботу керівництва лісгоспу і профкому. Гості з обласного управління закликали присутніх об’єднати зусилля, щоб разом подолати всі виклики сучасності і достойно передати лісову справу наступним поколінням та побажали лісівникам добробуту, процвітання та соціальної стабільності.