ПРО ПОСИЛЕННЯ ОХОРОНИ ЛІСІВ ТА БОРОТЬБИ З ЛІСОПОРУШЕННЯМИ

06 квітня 2015

Останнім часом в області почастішали випадки незаконних рубок дерев в т.ч. і з ознаками продажу незаконно добутої деревини, або її переробки.

Заходи, які проводяться державною лісовою охороною, не забезпечують створення умов, які б виключали можливість скоєння даного виду порушення лісового законодавства.

Крім цього, державна лісова охорона в багатьох випадках не в повній мірі вживає заходів для встановлення осіб, які вчинили злочин.

З метою забезпечення належної охорони лісів від незаконних рубок, на підставі рішення розширеної виробничої наради від 27.03.2015 року, -

НАКАЗУЮ:

1. Директорам держлісгоспів під особисту відповідальність:
1.1.Терміново поновити чергування на постах ДАІ та на шляхах перевезення деревини працівників державної лісової охорони з працівниками Державної автоінспекції, представниками правоохоронних органів, представниками ЗМІ та громадських організацій.
1.2.Посилити оперативну роботу відомчих рейдових бригад по охороні лісів від лісопорушень спільно з природо - та правоохоронними органами.
1.3.Створити належні умови для роботи постійно діючих рейдових бригад, забезпечивши їх транспортними засобами, зв'язком, лімітом ПММ.
1.4.Забезпечити безумовне виконання розпорядження управління від 20.03.2015 р. № 02/431 про роботу постійно діючих рейдових бригад.
1.5.Запровадити практику оперативного реагування на звернення громадян щодо фактів лісопорушень.
1.6.Впровадити комплекс заходів щодо перекриття позапланових доріг шляхом встановлення шлагбаумів, надолбів та перекопування заїздів.
1.7.Звернутись до органів Державної фіскальної служби щодо проведення перевірок законності роботи пилорам та інших деревопереробних підприємств, а також надходження до них деревини.
1.8.Про результати роботи по охороні лісів від лісопорушень постійно і оперативно інформувати громадськість.
1.9.Матеріали по всіх випадки лісопорушень, які містять ознаки злочину, або по яких не встановлено винних, терміново передавати в правоохоронні органи.

Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника начальника управління Пономаренка Ю.Б.

Начальник Чернігівського ОУЛМГ А.О.Пивовар