Про підсумки лісової сертифікації ДП «Остерський лісгосп»

28 березня 2019

        З 13 по 15 березня поточного року відбувся щорічний аудит з лісової сертифікації лісгоспу. Аудит проводився командою аудиторів компанії НЕПКон: Ігор Букша -  керівник команди аудиторів, аудитор з лісоуправління;

       Георгій Бондарук - аудитор з лісоуправління, аудитор з ланцюга постачання;

      Леонід Луначевський - аудитор з лісоуправління. Критеріями аудиту були: оцінювалась відповідність Тимчасовим стандартам НЕПКон для оцінки ведення лісового господарства в Україні, версія від 19 грудня 2014 р.; повністю перевірялись Принципи 1 і 8, а також Критерії 6.2, 6.3, 6.9 і 9.4( ПРИНЦИП 1. ВІДПОВІДНІСТЬ ЧИННОМУ ЗАКОНОДАВСТВУ, КРИТЕРІЯМ І ПРИНЦИПАМ ЛІСОВОЇ ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ; ПРИНЦИП 8. МОНІТОРИНГ І ОЦІНКА); оцінювались Стандарти FSC з ланцюга постачання для лісозаготівельних і лісопереробних підприємств та по використанню товарних знаків FSC утримувачами сертифікатів.

         В перший день проведення аудиту(13 березня) аудиторами проведено опитування персоналу в головному офісі лісгоспу, а також перевірена відповідна документація.

         В другий день проведення аудиту(14 березня) відбулась польова перевірка виробничих потужностей Остерського лісопромислового комплексу аудитором Георгієм Бондаруком та Олишівського лісництва аудитором Леонідом  Луначевським. Аудитором Ігорем Букшею проведено інтерв»ю з зацікавленими сторонами: головою Остерської ОТГ Вікторем Самодєлком та заступником голови Козелецької РДА Юрієм Заславським.

          В третій день проведення аудиту(15 березня-перша половина дня) аудиторами представлено адміністрації лісгоспу попередні результати проведення сертифікації. На заключній зустрічі(0 16-00 год 15 березня) керівником команди аудиторів Ігорем Букшею повідомлено адміністрації лісгоспу про продовження підприємству дії сертифікату(FSC-STD-50-001 V2.0).

 

                             Грищенко В.О., інженер лісового господарства