Операція “Новорічна ялинка”

06 грудня 2018

З наближенням Нового року всі ми готуємось до новорічних та різдвяних свят коли в наших оселях за традицією з’являться святково прикрашені ялинки. Але щоб лісові красуні дійсно принесли в родини відчуття радості свята, вони повинні бути придбані законно і без шкоди для лісу. Такі ялинки будуть реалізовуватись із спеціальними бирками із номером і штрих кодом, прикріпленим до стовбура. Щоб запобігти  неконтрольованій вирубці ялинок та сосен до свята почали готуватися  і працівники відповідних органів.

      З метою посилення державного контролю за охороною хвойних насаджень з 6 грудня 2018 року в області розпочато операцію “Новорічна ялинка”.

      В Козелецькому районі створені оперативні рейдові групи, до складу яких увійшли працівники державної лісової охорони, співробітники поліції, представники громадських організацій та засобів масової інформації. Отже, любителям погріти руки на незаконному бізнесі чи самовільно похазяйнувати у зелених насадженнях буде створена загроза бути притягнутим до відповідальності і втратити з власної кишені від 439 до 2195 грн. за кожне дерево. При виявленні незаконної заготівлі новорічних ялинок необхідно дзвонити в відділення поліції за номером 102 або в держлісгосп за номерами 04646-3-13-31, 050-465-17-26.

      Для жителів Козелеччини придбати ялинку не проблема. Для цього в ДП “Остерський лісгосп”  є 20 га спеціальних плантацій новорічних ялинок. Без ніякої шкоди для навколишнього середовища може реалізувати близько 5 тис. стандартних новорічних ялинок. Ціни у нас цілком доступні. Ялинки розміром від 1 до 2 метрів відпускаємо за 55-85 гривень, в залежності від висоти та породи /сосна, ялинка/. Ялинки можна купити в кожному лісництві та на ялинкових базарах в м.Остер, смт.Козелець, с.Кіпті. Для оптових покупців телефон відділу реалізації 04646-4-32-27.

 

 

             Інженер охорони і захисту лісу

               ДП “Остерський лісгосп”                         Олександр Жила