Оновлення лісозаготівельної техніки в Олишівському лісництві.

16 листопада 2018

Олишівське лісництво найвіддаленіше лісництво ДП «Остерський лісгосп», до тог ж має найбільшу заболоченість лісових масивів. Проведення лісозаготівельних робіт та транспортування лісу проводиться у важких умовах, особливо в весняно-осінній період.

  Тому керівництвом лісгоспу було прийнято рішення про закупівлю нової лісотехнічної техніки , а саме трактора МТЗ -892 та напівпричепа   «Forester» з гідравлічним маніпулятором DL-10-1-М.

 Нова техніка була закріплена за досвідченим трактористом Синявським В.Г.

Тепер в Олишівському лісництві щоденно проводиться вивезення деревини на проміжні склади (це 15-20 м3) до доріг з твердим покриттям , а також проводиться навантаження лісовозів лісгоспу та великогабаритний автотранспорт споживачів. І хоча нове обладнання досить дороге (вартість комплексу 1млн.120 тис. грн.) та все ж дозволяє здешевити транспортування деревини в цілому для лісгоспу, зекономити на паливо-мастильних матеріалах та запасних частинах лісовозів, збільшується також об’єм реалізації. Практику використання тракторних напівпричепів з маніпулятором на протязі двох років застосовують у чотирьох лісництвах лісгоспу. Час показав переваги даної техніки, тому в майбутньому планується забезпечити всі лісництва лісгоспу багатофункціональною, потужною лісозаготівельною технікою.

 

 

 

  Головний механік ДП «Остерський лісгосп»               Лось П.А.