КОЛЕКТИВ ЛІСІВНИКІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ ОТРИМАВ НОВОГО КЕРІВНИКА

04 червня 2020

Ним став директор ДП «Ніжинське лісове господарство», депутат Чернігівської обласної ради Юрій Болоховець, якого представив голова Держлісагенства Андрій Заблоцький разом з головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою Чернігівської облради Ігорем Вдовенком.

Голова Держлісагентства високо оцінив напрацювання Юрія Болоховця на посаді директора Ніжинського держлісгоспу і висловив сподівання на те, що йому вдасться покращити показники лісогосподарських підприємств області. «Потрібно забезпечити ефективне ведення лісового господарства, зростання показників, а також підтримати колективи працівників лісгоспів, залучати молодих фахівців», – сказав Андрій Заблоцький.

Довідково:

Юрій Віталійович Болоховець – родом з Чернігівщини, він уродженець села Івангород Ічнянського району. Після школи навчався в Національному аграрному університеті на лісогосподарському факультеті. Два роки працював у Міністерстві екології та природних ресурсів. Усвідомлюючи себе людиною ближчою до виробництва, ніж до паперів, вирішив повернутися на рідну  Ічнянщину. Працював інженером у місцевому лісгоспі, п’ять років – лісничим, потім директором Прилуцького лісгосподарського підприємства… Пройшов виробничу  практику у Великій Британії і здобутий досвід успішно переніс в українські реалії.

Юрію Віталійовичу властиві організаторський хист і постійна зацікавленість усім новим та прогресивним. Його кипуча енергія, поєднана з працьовитістю і чуйним та уважним ставленням до людей, здобули заслужений авторитет не лише у лісівників, а й усіх жителів Чернігівщини, які обрали його депутатом обласної ради.