FSC П'ЯТНИЦЯ. Любиш ліс - святкуй разом з нами!

03 жовтня 2019

Що таке FSC П'ятниця?

27 вересня 2019 року співробітники офісів FSC по всьому світу, власники сертифікатів FSC, відповідальні компанії, освітні заклади та всі бажаючі, що розділяють любов до лісу, провели в різних куточках планети різноманітні заходи, присвячені відповідальному ставленню до лісів та лісових ресурсів.

Мета акції

Підвищення обізнаності щодо відповідального управління лісами, як кращій альтернативі сталого використання лісовими ресурсами та збереження наших лісів. Поширення інформації щодо схеми сертифікації FSC в цьому процесі.

Цього року FSC П'ятниця відбулася 27 вересня, крім того відбулося подвійне святкування, оскільки в цей же день відзначалося 25-річчя FSC.

FSC П'ятниця - це чудова можливість інформування та поширення інформації як серед працівників, так і клієнтів та партнерів про цінність FSC та роль лісів в нашому повсякденному житті. Це шанс підвищити обізнаність та заохотити людей шукати продукти з логотипом FSC на полицях магазинів, роблячи відповідальний вибір на користь лісів.

 

До святкування FSC П'ятниці 2019  приєдналися і учні шкільного лісництва Остерської гімназії під керівництвом учителя біології Никітенко Г.В. разом з працівниками ДП «Остерський лісгосп». Інженером лісового господарства лісгоспу Грищенко В.О. проведено з учнями FSC- урок. Урок пройшов у вигляді розповіді про FSC-сертифікацію, про ліси України. Обговорено  з учнями важливість лісів в Україні. Матеріали FSC П'ятниці, різноманітні діаграми про ліси України поширено серед учнів. Аналогічний урок з учнями Моровського шкільного лісництва проведено лісничим Моровського лісництва лісгоспу Ситником С.М..