ДП "Остерський лісгосп" реалізовує сертифіковану лісо- та пилопродукцію

07 лютого 2019

             За висновками фахівців Лісової Опікунської Ради NЕРСоn яка, починаючи з 2015 року проводить щорічні аудити ведення лісового господарства в ДП “Остерський лісгосп”, лісові насадження лісництв лісгоспу визнані  сертифікованими, , що відповідають вимогам стандарту FSC.

 

              Лісопродукція, заготовлена в сертифікованих лісах з сталим веденням лісового господарства, являється також сертифікованою (FSC 100%).

 

              Поскільки лісгосп на лісопромисловому комплексі переробляє тільки деревину заготовлену в своєму Держлісфонді, тому вироблені пиломатеріали, заготовки, столярні та погонажні вироби є сертифікованими (FSC 100%).

 

              Лісова Опікунська Рада видала лісгоспу сертифікат та право на його використання в процесі виконання вимог стандарту FSC-STD-40-00 (версія 3,0) “Стандарт сертифікації ланцюга походження”.

 

              За погодженням з покупцями лісо-та пилопродукції, на прохання покупців, відповідальні особи лісгоспу на супровідних документах вказуватимуть категорію продукції (FSC 100%)  та код сертифікату (NC-FM (COC-0222 38).

 

 

 

 

 

                                                                               АДМІНІСТРАЦІЯ  ЛІСГОСПУ.