Допомога Збройним Силам України .

20 серпня 2015

 

 

 

 

 

 

                                              Допомога Збройним Силам України .

 

    День Незалежності України—найголовніше свято для держави. Ось уже майже 2 роки як наш народ відстоює незалежність зі зброєю в руках.

    У важкий для України час ДП «Остерський лісгосп» вносить свою частку для зміцнення обороноздатності країни. Перш за все це люди. В першу хвилю мобілізації було призвано до Збройних  Сил України  5 працівників лісгоспу: Хростос Олександр Олегович-майстер лісу Косачівського лісництва, Лестовничий Петро Володимирович—майстер лісу Косачівського лісництва, Красножон Валентин Володимирович-майстер лісу Козелецького лісництва, Івусь Роман Анатолійович- майстер  лісопромислового комплексу, Рогиня Віктор Миколайович-водій лісопромислового комплексу.

  Христос О.О. та Красножон В.В. безпосередньо брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях. На превеликий жаль Христос О.О. отримав контузію при виконані бойового завдання, та після проходження лікування знову повернувся до своїх бойових побратимів.Зараз він вже демобілізований і продовжує працювати  на своєму місці.

  В 2015 році в чергові хвилі мобілізації було мобілізовано до ЗСУ 3 робітників лісгоспу, а саме Андрієць Сергій Володимирович-майстер лісу Косачівського лісництва, Кутуков Михайло Олександрович- верстатник лісопромислового комплексу, Степанов Володимир Миколайович-верстатник лісопромислового коплексу. На даний час Андрієць С.В. та Кутуков М.О. порходять свою службу в зоні АТО.

   Лісгосп на протязі двох років надає матеріальну допомогу Збройним Силам України. В 2014 році було передано для військових потреб 3 автомобілі КАМАЗ з причепами. Надається автотранспорт для потреб Козелецького райвійськомату.

  Трудовим колективом було прийнято рішення зібрати кошти в розмірі одноденного заробітку. Це склало 31,3 тис. грн. На ці кошти було закуплено форменний одяг, взуття, запчастини, продукти харчування та цигарки. Через профспілкову організацію лісгоспу ці матеріальні цінності було передано В/Ч 1414 (смт Десна) на суму 25, 6 тис грн. , а для свої працівників  було закуплено одяг та взуття на суму 5,1 тис. грн.

     В 2015 році  знову за рішенням трудового колективу були зібрані кошти—одноденний заробіток кожного робітника, що склало 31,5 тис. грн.

    Вирішили екіпірувати наших працівників сучасними засобами захисту (каски, гідратори, рюкзаки), одягом та взуттям європейського зразку. Також було надано матеріальну допомогу мобілізованим . На даний час наші працівники отримують щомісячну зарплату на термін призиву.

   ДП «Остерський лісгосп» згідно договорів поставив для потреб Міністерства оборони 140 м3 лісу кругляка.

   Весь колектив лісгопу щиро дякує всім захисникам нашої Батьківщини, які виборюють її незалежність не шкодуючи свого життя.